Перший низькопідлоговий трамвай львівського виробництва у Львові планують запустити вже цього року. Про це 19 липня повідомив міський голова Львова Андрій Садовий.«Якщо на вул. Коперника цього року буде завершено ремонт дороги, то ця ділянка маршруту трамваю №2 буде в належному стані, щоб запускати низькопідлоговий трамвай. Ми провели у місті тендер на закупівлю низькопідлогового трамваю, такий зараз виготовляють, до речі, у Львові. Тендер виграло підприємство, засновником якого є концерн «Електрон», – сказав Андрій Садовий. З його слів, таких трамваїв не має жодне місто України. «Я переконаний, що він буде конкурентним, адже буде дешевшим за трамваї, які виробляють в Німеччині, Франції чи Хорватії», – додав мер.