29 квітня 2011 року в ефір вийшла остання радіопрограма Української служби Бі-Бі-Сі. В останній радіопрограмі "Добрий вечір з Лондона!", яку вів Фідель Павленко, пролунали відгуки і спогади працівників редакції в Лондоні й Києві з різних років, зокрема першої голови Української служби Бі-Бі-Сі Елізабет Робсон, журналістів і слухачів. У радіопрограмі також брали участь колишній посол України у Британії Сергій Комісаренко, відомі в Україні журналісти Андрій Куликов і Микола Вересень, які свого часу працювали на Бі-Бі-Сі. Перша програма "Бі-Бі-Сі" українською мовою, гостем якої був тодішній президент України Леонід Кравчук, вийшла в ефір 1 червня 1992 року.