Мелодії духового оркестру зазвучать сьогодні увечері для літніх львів`ян. Для них об`єднання "Самопоміч" організувало в міському парку культури вечір відпочинку. У програмі: танці, майстер-класи, "жива" музика, виступи гостей.Як зазначила координатор акції Людмила Гришко, часто літнім людям самотньо вдома, вони не знають, як провести вільний час. В колі однолітків старенькі зможуть знайти нових друзів, відпочити душею. Такі вечори відпочинку ми будемо організовувати періодично в різних районах міста, щоб людям було зручно приходити.
Робота з літніми людьми - це один із пріоритетів "Самопомочі". В цьому ключі вже працює Центр спілкування для літніх людей. Вони відвідують оздоровчі програми, зустрічаються із представниками влади, пенсійного фонду, соцзахисту. У програмі також сеанси психології, уроки рукоділля.