Галичина.Інфо

Вечори відпочинку для літніх людей ініціювало об`єднання "Самопоміч" у Львові

Вечори відпочинку для літніх людей ініціювало об`єднання "Самопоміч" у Львові Мелодії духового оркестру зазвучать сьогодні увечері для літніх львів`ян. Для них об`єднання "Самопоміч" організувало в міському парку культури вечір відпочинку. У програмі: танці, майстер-класи, "жива" музика, виступи гостей.

Як зазначила координатор акції Людмила Гришко, часто літнім людям самотньо вдома, вони не знають, як провести вільний час. В колі однолітків старенькі зможуть знайти нових друзів, відпочити душею. Такі вечори відпочинку ми будемо організовувати періодично в різних районах міста, щоб людям було зручно приходити.

Робота з літніми людьми - це один із пріоритетів "Самопомочі". В цьому ключі вже працює Центр спілкування для літніх людей. Вони відвідують оздоровчі програми, зустрічаються із представниками влади, пенсійного фонду, соцзахисту. У програмі також сеанси психології, уроки рукоділля.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Вечори відпочинку для літніх людей ініціювало об`єднання "Самопоміч" у Львові
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2015