16 червня на площі Ринок у Львові організують Ярмарок літніх можливостей, під час якого батьки та діти зможуть побачити усі гуртки та секції, які функціонуватимуть влітку, та обрати для себе найцікавіше.«Настає період літніх канікул. Багато маленьких львів’ян їдуть відпочивати в інші місця, а багато залишаються у Львові. Міські УДЮМКи та центри творчості пропонують діткам веселе, захопливе та цікаве проведення літніх канікул», - зазначила з цього приводу керівник управління внутрішньої політики Львівської міської ради Володимир Шнайдер.
Влітку у Львові працюватимуть міські УДЮМКи, центри творчості, які запрошують дітей у мистецькі, театральні гуртки, на екскурсії. Також педагоги гуртків подбали і про активне дозвілля на свіжому повітрі: туристичні походи, участь у вікторинах та розвиваючих іграх, конкурсах. Окрім цього, є багато і приватних шкіл, які не йдуть на канікули.
«Часто батьки не знають про те, що у Львові протягом усього літа працюють багато секцій і клубів. Ярмарок літніх можливостей дає нагоду подивитися на усі ці гуртки і підібрати щось цікаве для дитини. А задоволена щаслива дитина – це радість і спокій для батьків. Самопоміч спільно з міською радою спробує подарувати таку можливість львів’янам», - зазначила керівник об’єднання “Самопоміч” Наталя Міхнова.
На Ярмарку одразу можна буде і записатися у той чи інший гурток.
Якщо відвідати Ярмарку не буде змоги, на гарячій лінії Самопомочі (297-1000) можна дізнатися, які гуртки працюють влітку.