Галичина.Інфо

У Львові вагон електрички впав з моста

У Львові вагон електрички впав з моста У Львові впав з моста вагон електропотяга, кілька вагонів зійшли з рейок, проте в результаті події ніхто не постраждав. "Кілька вагонів порожнього електропотягу зійшли з рейок, потерпілих немає", - повідомив начальник прес-центру Головного управління МНС України у Львівській області Павло Василенко.

За його словами, електропотяг здійснюючи маневр, вийшов за межі глухого кута в 5-м залізничному парку Львова на вулиці Курмановича (район 5-й квартал). Він вдарив опору контактної мережі залізниці, а потім перший вагон потяга впав з мосту на проїжджу частину вул. Курмановича, яка проходить паралельно залізничній колії. Павло Василенко повідомив, що жертв і постраждалих в результаті події немає, оскільки електричка не була на маршруті, а проїжджа частина вул. Курмановича була вільною. За його словами, рух на цій ділянці перекрито як для автомобілів, так і для електропотягів.

На місці працюють відповідні служби, обставини аварії з'ясовуються.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові вагон електрички впав з моста
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2015