Галичина.Інфо
Ніьи-то через аварію не курсують потяги з Галичини до Києва
Потяги з Галичини до Києва не курсують. У "Львівській залізниці" обіцяють, що це – тимчасово. Як повідомляють у "Львівській залізниці", ніби-то на ділянці Тетерів-Коростень у Житомирській області стався розмив колії, і до ліквідації аварії рух потягів із західного напрямку Південно-Західної залізниці було рекомендовано зупинити. "Ми отримали офіційну телеграму від "Укрзалізниці" про те, що на ділянці Тетерів-Коростень розмив колії, там працюють фахівці. Поки ми не отримаємо телеграми, що аварію ліквідовано, запустити рух потягів не зможемо", – повідомила начальник прес-центру "Львівської залізниці" Лілія Криницька.
Рекомендовано до перегляду:
Усі права застережено.
Передруки без зворотнього посилання заборонено.
galychyna.info © 2010-2015