У вівторок, 28 травня, 14:00 біля управління Львівської залізниці відбудеться акція протесту «Запрягайте, хлопці коней – відмінили поїзди». Як зазначають організатори протесту – активісти громадянського руху «Відсіч», протест відбуватиметься в межах широкої кампанії «Потяг – для людей!». Акція пов'язана з тим, що з 26 травня з переходом на літній розклад розкладу руху потягів управління Укрзалізниці скасувало низку потягів. Окрему увагу активісти звертають на потяги № 667/668 «Ковель-Чернівці» та № 7 «Київ-Чоп».Схожі протести вже відбулись у Івано-Франківську, Чернівцях та Луцьку. Активісти Громадянського руху «Відсіч» акцію «Запрягайте, хлопці коней – відмінили поїзди» не тільки протестують проти таких «покращень», але й попереджають про готовність до широкої кампанії на захист можливостей вільного і доступного пересування Україною. Адже зміни, пропоновані Укрзалізницею, вже зараз негативно позначилися на пересуванні студентів, мандрівників, представників пільгових категорій, врешті, усіх користувачів залізницею. На думку активістів, такі дії Укрзалізниці призведуть до того, що єдиним транспортом, придатним для зручного руху між містами, стануть вози, адже стан автодоріг у регіоні жахливий.