Галичина.Інфо

Новий Hyundai поламався на Львівщині

Новий Hyundai поламався на Львівщині Минулої ночі на ст. Красне на Львівщині було виявлено поломку нового потяга Hyundai, що їхав з Києва до Львова, повідомила працівниця прес-центру Львівської залізниці Юлія Грабова.

«Вчора, коли потяг їхав з Києва до Львова, на перегоні Ожидів-Заболотці, на станції Красне, було виявлено пошкодження пантографа. Дійсно була затримка потяга впродовж близько двох годин. Пантограф один відключили, один підключили, і потяг поїхав до Львова. Сьогодні він курсує в нормальному порядку», - повідомила Юлія Грабова.
На запитання, яким був пробіг потяга перед поломкою представниця Львівської залізниці відповісти не змогла, зазначивши: «Це – той склад поїзду, який в нас курсує за новим графіком з 27 травня».

Нагадаємо, швидкісний електропотяг Hyundai, який 27 травня вперше вирушив за маршрутом Київ-Харків, запізнився до місця призначення на 20 хвилин через вимушену зупинку.

27 травня розпочався запуск нових Hyundai та Skoda, які сполучать всі міста-господарі Євро-2012. У зв’язку із цим вводиться новий графік руху потягів на 2012-2013 роки.

Також потяги Hyundai курсують з Києва до Львова.
2 червня через технічні неполадки електропотяг Hyundai не вийшов у рейс з Харкова на Київ.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Новий Hyundai поламався на Львівщині
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2015