Львівська міська рада під час сесії 14 липня прийняла Програму сталого енергетичного розвитку Львова до 2020 року.Програма затверджена в рамках «Угоди мерів» (ініціатива Європейської комісії з усталеного розвитку міст), до якої Львівська міська рада долучилась у 2009 році. «Згідно з цією умовою, до 2020 року ми маємо на 20% зменшити викиди вуглекислого газу в атмосферу і відповідно споживання енергоносіїв. Ми розробили прагматичну програму, яка би врегульовувала споживання енергоносіїв, допомогла б зменшити викиди вуглекислого газу в атмосферу», - повідомила директор департаменту економічної політики Ірина Кулинич.
Також Програма дасть можливість місту отримувати гранти Єврокомісії.
У напрямі написання проектів та програм сталого енергетичного розвитку Львів співпрацює з грузинським Тбілісі. «Нашим містом - партнером з написання проектів у сфері енергозбереження є місто Тбілісі (Грузія), наші партнері торік прийняли подібну програму енергетичного розвитку, за що отримали Подяку від Єврокомісії», - повідомила Ірина Кулинич.