Галичина.Інфо

У Львові затвердили програму сталого енергетичного розвитку

У Львові затвердили програму сталого енергетичного розвитку Львівська міська рада під час сесії 14 липня прийняла Програму сталого енергетичного розвитку Львова до 2020 року.

Програма затверджена в рамках «Угоди мерів» (ініціатива Європейської комісії з усталеного розвитку міст), до якої Львівська міська рада долучилась у 2009 році. «Згідно з цією умовою, до 2020 року ми маємо на 20% зменшити викиди вуглекислого газу в атмосферу і відповідно споживання енергоносіїв. Ми розробили прагматичну програму, яка би врегульовувала споживання енергоносіїв, допомогла б зменшити викиди вуглекислого газу в атмосферу», - повідомила директор департаменту економічної політики Ірина Кулинич.

Також Програма дасть можливість місту отримувати гранти Єврокомісії.

У напрямі написання проектів та програм сталого енергетичного розвитку Львів співпрацює з грузинським Тбілісі. «Нашим містом - партнером з написання проектів у сфері енергозбереження є місто Тбілісі (Грузія), наші партнері торік прийняли подібну програму енергетичного розвитку, за що отримали Подяку від Єврокомісії», - повідомила Ірина Кулинич.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові затвердили програму сталого енергетичного розвитку
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2015