Галичина.Інфо

Міста, які підписали «Угоду мерів», отримали 2 млрд євро

Міста, які підписали «Угоду мерів», отримали 2 млрд євро 16 липня у Львові відкрився форум CUIDAD та Covenant of Mayors East «Співпраця в урбаністичному розвитку та налагодження діалогу». На форум приїхало понад 70 учасників із 14 країн світу.

Як зазначив спеціаліст з місцевого розвитку та муніципального розвитку CIUDAD Supporting Mechanism Ян Едвін Вандерсон, форум вперше проходить не в столиці. За його словами, угоду мерів щомісяця підписує 1- 2 міста. На липень 2012 року його підписало 4122 міста, серед яких 27 українських. У Молдові підписало 10 міст, в Грузії - 4, в Білорусі - 1. Керівник групи експертів проекту Європейської Комісії «Угода мерів – Схід» Анатолій Копець розповів, що 1587 міст вже подали план дій покращення енергоефективності, сеерд яких є і Львів. Ці міста отримали 2 млрд євро інвестицій. Згідно із «Угодою мерів», міста повинні зменшити на 20% викиди вуглекислого газу.
За словами Яна Едвіна Вандерсона, реалізовано 21 проект, в одному з яких Львів брав участь.

«Угода мерів» – проект, розпочатий у 2008 році. У проекті залучені міста, які взяли на себе офіційне зобов'язання зі скорочення викидів CO2 на 20% за допомогою енергоефективності та поновлюваних джерел енергії до 2012 року. Загалом у Європі вже понад 2 тис. міст підписали угоду. З учасників «Угоди мерів» за межами ЄС є 44 міста, з них 27 міст України. Організатором проекту «Угода мерів» є Європейський Союз.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Міста, які підписали «Угоду мерів», отримали 2 млрд євро
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2015