Галичина.Інфо

Форум мерів у Львові "Влада йде назустріч людям"

Форум мерів у Львові "Влада йде назустріч людям" 21 жовтня у Львові відбувається Форум мерів, під час якого присутні мають змогу ознайомитись із кращими практиками побудови взаємодії із громадою та по-новому оцінити значення співпраці органів місцевого самоврядування з громадськими об’єднаннями задля ефективного розвитку міст.

У сьогоднішньому Форумі мерів беруть участь: міський голова Львова Андрій Садовий, мер Хмельницького Сергій Мельник, мер Черкас Сергій Одарич, мер Долини Володимир Гаразд, радник мера Вінниці Мирослав Кошелюк, голова економічного департаменту м.Славутич Віктор Шевченко, інші високі гості та представники громадськості.

У Форумі також бере участь екс-міський голова міста Сіетл (США) Грегорі Нікелс. Грегорі Нікелс перебував на посаді міського голови міста Сіеттл протягом 2002-2009 років, очолював Конференцію мерів США. У вересні 2010 року Президент США Барак Обама номінував Нікелса, а сенат Сполучених Штатів затвердив його кандидатуру на посаду альтернативного представника США на 65 сесії Генеральної Асамблеї ООН.
«Відповідальність мера – це жити і працювати у своєму місті, змінити ситуацію на позитивну, використовуючи політичний капітал. Сьогодні, коли я бачу Львів, його старовинну архітектуру, то захоплююсь цим містом», - зазначив під час відкриття панельної дискусії Форуму мерів Грегорі Нікелс.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Форум мерів у Львові "Влада йде назустріч людям"
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2015