Галичина.Інфо

У Тернополі працівник української міліції на смерть збив пенсіонерку і втік

У Тернополі працівник української міліції на смерть збив пенсіонерку і втік У Тернополі працівник міськвідділу міліції на смерть збив пенсіонерку і втік з місця пригоди у п’ятницю, 22 липня. За повідомленням прес-служби МВС, автомобіль міліціонера збив 64-річну пенсіонерку на вулиці Тарнавського. Пізніше його знайшли в одному із дворів житлових будинків міста.

«Як з’ясувалося, за кермом іномарки того вечора був співробітник Тернопільського міського відділу міліції. Правоохоронець перебував поза службою. Старшого лейтенанта міліції звільнено з органів внутрішніх справ», - йдеться в повідомленні.

Матеріали справи передали у прокуратуру Тернополя для подальшого розслідування обставин ДТП.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Тернополі працівник української міліції на смерть збив пенсіонерку і втік
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2015