Галичина.Інфо
У Львові активісти захопили МВС, СБУ, прокуратуру та податкову
У Львові активісти в ніч з 18 на 19 лютого захопили сім адміністративних будівель. Cтаном на 04:00 19 лютого активісти захопили будівлю Львівської ОДА, обласне управління міліції, Галицький та Франківський райвідділи міліції, прокуратуру, обласне управління СБУ та будівлю Головного управління Міністерства доходів і зборів у Львівській області.
Рекомендовано до перегляду:
Усі права застережено.
Передруки без зворотнього посилання заборонено.
galychyna.info © 2010-2015