Галичина.Інфо
Тернопільську ОДА також захопили
У Тернополі місцеві жителі захопили приміщення обладміністрації. Натовп обурених тернополян захопив приміщення облдержадміністрації. Міліціонери, яких було небагато, залишили пости та відступили перед протестувальниками. Наступ стався стихійно, без організації з боку опозиційних партій. Кілька сотень громадян, виламавши вхідні двері, увірвалися всередину, зайняли вестибюль та інші приміщення на всіх поверхах, а також підійшли до прийомної голови Тернопільської ОДА Валентина Хоптяна, але ані його, ані заступника Петра Гоча не виявилось на місці. Протестанти співають колядки та вигукують "Банду геть!". Інші тернополяни стоять на дворі. Автомобілі, які проїжджають поруч, сигналять на знак підтримки. Люди й надалі прибувають.
Рекомендовано до перегляду:
Усі права застережено.
Передруки без зворотнього посилання заборонено.
galychyna.info © 2010-2015