Галичина.Інфо

23-01-2014, 20:35

Тернопільську ОДА також захопили

У Тернополі місцеві жителі захопили приміщення обладміністрації. Натовп обурених тернополян захопив приміщення облдержадміністрації. Міліціонери, яких було небагато, залишили пости та відступили перед протестувальниками. Наступ стався стихійно, без організації з боку опозиційних партій. Кілька сотень громадян, виламавши вхідні двері, увірвалися всередину, зайняли вестибюль та інші приміщення на всіх поверхах, а також підійшли до прийомної голови Тернопільської ОДА Валентина Хоптяна, але ані його, ані

23-01-2014, 14:49

У Рівному мітингувальники захопили будівлю ОДА

23 січня у Рівному після Народного віче мітингувальники пішли до приміщення Рівненської облдержадміністрації і захопили будівлю. Активісти вибили скло у вікнах та зламали вхідні двері. Після цього група активістів увірвалася у приміщення облдержадміністрації. Активісти під час заходу скандували «Рівне, вставай!».

23-01-2014, 13:02

Львів’яни захопили будівлю облдержадміністрації

Сьогодні, 23 січня, близько двох тисяч львів’ян опівдні прийшли під стіни Львівської облдержадміністрації на акцію в межах загальноукраїнського страйку. Згодом вони масово почали заходити у будівлю ЛОДА, аби поспілкуватися з головою адміністрації Олегом Салом, і оголосили, що «беруть владу в свої руки» і блокуватимуть будівлю. Вся площа перед ЛОДА заповнена людьми, які кричать «Заходимо!», «Революція!» і закликають одне одного заходити спокійно, не бити вікна і не псувати майна. «Ініціативна група

23-01-2014, 10:58

На Грушевського активісти відбили атаку «Беркуту»

На вулиці Грушевського у Києві мітингувальники відбили атаку бійців спецпідрозділу «Беркут». Силовики намагався обійти барикади і палаючі шини, але протестувальники почали активну оборону і змусили спецпризначенців відступити. Cиловики кидали у бік активістів гранати, протестувальники у відповідь – каміння.

23-01-2014, 08:45

У Львові сьогодні день жалоби за вбитими у Києві

23 січня у Львові оголошено днем жалоби за невинно убієнними учасниками акцій протесту в Києві. Відповідне розпорядження підписав міський голова Львова. На будівлях міста вивішені прапори з траурними стрічками. Також Львівська міська рада звертається до усіх закладів з проханням обмежити використання музики.
» Матеріали за 23.01.2014
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2015