Галичина.Інфо
У Рівному мітингувальники захопили будівлю ОДА
23 січня у Рівному після Народного віче мітингувальники пішли до приміщення Рівненської облдержадміністрації і захопили будівлю. Активісти вибили скло у вікнах та зламали вхідні двері. Після цього група активістів увірвалася у приміщення облдержадміністрації. Активісти під час заходу скандували «Рівне, вставай!».
Рекомендовано до перегляду:
Усі права застережено.
Передруки без зворотнього посилання заборонено.
galychyna.info © 2010-2015