Галичина.Інфо
Мітингувальники контратакували спецпризначенців
Майдан впродовж останніх годин отримав нове підкріплення. Великі групи людей прибули зі Львова, Тернополя та Івано-Франківська, - вони замінили тих активістів, які провели на барикадах ніч. У «Беркуту», який перебуває під Верховною Радою України, - паніка, спецпризначенці відходять в сторону метро «Арсенальна». Силовики кричать, що у мітингнувальніків, - бойові патрони. Мітингувальники знову захопили Український дім та відновлюють барикади біля центрального входу до нього. Частина мітингувальників переслідує правоохоронців, які вибігли з Українського дому. Активісти взяли в полон силовиків. Солдати, які служать у внутрішніх військах МВС, масово здаються в полон активістам Євромайдану. Усього мітингувальники захопили в полон близько сотні полонених. Зі сцени Майдану продемонстрували шеврон МВС Московії який зірвали із офіцера під час штурму.
Рекомендовано до перегляду:
Усі права застережено.
Передруки без зворотнього посилання заборонено.
galychyna.info © 2010-2015