Мітингувальники прорвали міліцейський кордон в районі Верховної Ради, вони намагаються розблокувати вул. Грушевського. На перетині вулиці Грушевського і Кріпосного валу кілька учасників мітингу залізли на автомобілі, що перегороджують дорогу і витіснили звідти бійців Внутрішніх військ. Мітингувальники залізли в автомобіль, який перегороджував проїзд вул.Грушевського, завели його і від'їхали, звільнивши проїжджу частину. Мітингувальники поступово проходять за огорожу і намагаються розблокувати вул.Грушевського. Наразі мітингувальникам вдалося прорвати оточення службовців Внутрішніх військ. Мітингувальники зайняли Будинок офіцерів за адресою вул. Грушевського, 30/1. Там зараз облаштували медпункт, де надають допомогу пораненим активістам.
З боку внутрішніх військ до Верховної Ради підтягнувся «Беркут». Чути вибухи петард, у хід пішли кийки. Командувач внутрішніх військ МВС генерал-лейтенант Станіслав Шуляк віддав наказ про застосування вогнепальної зброї бійцям ВВ, які зараз перебувають на місці масових сутичок у центрі Києва.