Протистояння між мітингувальниками і правоохоронцями на вул. Грушевського в центрі Києва почало загострюватися. Міліція вирішила активізувати свої дії і посилила вогонь з травматичної зброї. Cиловики використовують лазерні приціли для стрільби по мітингувальниках. Також міліціонери кидають в активістів світлошумовими гранатами і застосовують сльозогінний газ.
Протестувальників поливають водою з брандспойтів. Мітингувальники спалили у центрі Києва 6 транспортних засобів. Серед пошкодженої техніки – 4 службових автобуси внутрішніх військ МВС України та 2 вантажних автомобіля. Раніше струмінь спрямовували на палаючі автобуси, зараз водою поливають людей, які стоять за 15-20 метрів від транспорту. Зауважимо, температура повітря знизилась до 9 градусів морозу.
Протестуючі кидають у бік правоохоронців каміння і коктейлі Молотова.
Під час заворушення на вул. Грушевського в Києві постраждало 25 працівників внутрішніх військ, більше 70 правоохоронців, ще близько 50 працівників органів внутрішніх справ були госпіталізовані.
Внаслідок сутичок по допомогу до медиків звернулися понад 100 постраждалих, багатьох з них були поранені гумовими кулями. Серед травмованих є журналісти. Одному із постраждалих у сутичках в Києві загрожує ампутація ноги. Кілька десятків активістів правоохоронці затримали.