Знову б'ють дзвони в Михайлівському соборі в Києві!На київській вулиці Грушевського загострилось протистояння між протестувальниками та "беркутівцями". Останні відтіснили мітингувальників та почали розбирати барикаду з лівого флангу, одночасно закидуючи їх світлошумовими гранатами. Крім того, видно, як вони стріляють, швидше за все, гумовими кулями.
Згодом активістам вдалось відтіснити "беркутівців" до попередніх позицій за згорілим транспортом правоохоронців. Зі своїх позицій на схилі "Беркут" продовжує кидати пляшки із запалювальною сумішшю в людей. Перед тим правоохоронці атакували людей світлошумовими гранатами та пострілами гумовими кулями. Стріляють і в журналістів. Безперервно лунають барабанні удари.
Одного з активістів захопив "Беркут". Його били по черзі усі «беркутівці». Потім змусили зняти одяг і заявити на камеру що він любить "Беркут". Після цього його голого відпустили назад на барикади. "Я не здаюся, і буду стояти далі, що рекомендую всім", - зазначив активіст.
Для зведення барикад активісти використовують лавки, автомобільні шини, шматки загорож, металеві щити, бочки, сміттєві контейнери. Мітингувальники кричать час від часу «Банду геть!» і «Зека геть!».