Галичина.Інфо
На Грушевського знов почалися сутички
Тимчасове перемир'я закінчено. На вулиці Грушевського у Києві знову почалися сутички. Нову сутичку на Грушевського почали бійці "Беркута", відкривши вогонь гумовими кулями по протестувальниках, є перші поранені. Зараз з боку міліції чути поодинокі постріли, вибухнуло кілька світло-шумових гранат. У відповідь активісти закидають силовиків петардами та коктейлями Молотова, від яких загорілась барикада на Грушевського.
Рекомендовано до перегляду:
Усі права застережено.
Передруки без зворотнього посилання заборонено.
galychyna.info © 2010-2015