Галичина.Інфо
тренди
марки
ремарки
тексти
фото
відео
обране
теги
про нас
автори
реклама
контакти
Галичина:
Поспільство
Економіка
Культура
Церква
Решта світу:
Поспільство
Економіка
Культура
Церква
Инші світи:
Історія
Штука
Наука
Інтернет
Медіатека:
Відеотека
Демотиватори
Аудіотека
24-01-2014, 23:17
На Грушевського знов почалися сутички
Тимчасове перемир'я закінчено. На вулиці Грушевського у Києві знову почалися сутички. Нову сутичку на Грушевського почали бійці "Беркута", відкривши вогонь гумовими кулями по протестувальниках, є перші поранені. Зараз з боку міліції чути поодинокі постріли, вибухнуло кілька світло-шумових гранат. У відповідь активісти закидають силовиків петардами та коктейлями Молотова, від яких загорілась барикада на Грушевського.
Категорії:
решта світу
/
поспільство
24-01-2014, 14:33
Литва готова лікувати поранених активістів з України
Влада Литви вирішила допомогти Україні і прийняти у свої лікарні постраждалих під час сутичок у Києві. Про це у своєму Twitter написала президент Литви Даля Грібаускайте. «Литва підтримує український народ: вирішили прийняти поранених на лікування», - зазначила Грібаускайте. Також вона написала, що мала зустріч з послом України в Литві і повідомила йому, що протестувальники з Євромайдану не повинні бути заручниками у переговорах влади та опозиції. «Застосування сили треба припинити!», - заявила президент
Категорії:
решта світу
/
поспільство
24-01-2014, 13:41
Івано-Франківську ОДА взяли штурмом
У п’ятницю, 24 січня, активісти взяли штурмом будівлю Івано-Франківської облдержадміністрації. Голови ОДА Василя Чуднова у будинку не виявили. Після того, як люди прорвалися до будівлі Івано-Франківської адміністрації, правоохоронці застосували газові балончики. Не зважаючи на це, люди потрапити до кабінету голови ОДА. Його на робочому місці не виявилось. «На всіх поверхах формують комендатури і цілодобове чергування. Потрібно забарикадувати усіх входи в ОДА», - повідомив депутат облради Василь Попович. На
Категорії:
Галичина
/
поспільство
24-01-2014, 11:30
Кілька бійціі львівського «Беркуту» написали рапорти на звільнення
Частина співробітників батальйону спецпризначення «Беркут», що розташований на вул. Трускавецькій, написали рапорти на звільнення. Про це у п’ятницю, 24 січня, заявив журналістам один з бійців «Беркуту». За його словами, з території батальйону «Беркут» вийшли п’ятеро спецпризначенців. Більшість з них відмовились спілкуватись з пресою, проте один з них – чоловік віком близько 40 років, який представився Ярославом – підтвердив журналістам, що написав рапорт на звільнення. Він також зазначив, що серед бійців
Категорії:
Галичина
/
поспільство
Галичина.Інфо
» Матеріали за 24.01.2014
вибір редакції
Єврорегіон Галичина
Фестиваль "Єдина Галичина"
Вибір Галичини 2014
Чи можлива успішна Галичина?
"Drang nach Osten!" або мале переселення народів
Відторгнення Галичини
Чи можлива Західна Україна без єдиного інформпростору?
Політична самоорганізація Галичан
Європейській Галичині "Досить воєн!"
Спекотне літо чотирнадцятого року
топ
Галичани (нація)
Галичина може стати автономною
18 Форум видавців у Львові пройде 14-18 вересня
Свято Вишиванки в Васильківцях
Єврорегіон Галичина
Огляд поширення гаплогрупи R1a в Галичині
Сьогодні у Львові стартує Форум видавців
Визначені переможці першого етапу Міського конкурсу "Тернопіль - наше місто майбутнього"
Чи можлива Західна Україна без єдиного інформпростору?
Відторгнення Галичини
dle шаблоны бесплатно
,
Игры для Андройд
Чужий компютер
Забули пароль?
/
Реєстрація
Усі права застережено.
Передруки без зворотнього посилання заборонено.
galychyna.info © 2010-2015