Галичина.Інфо

Івано-Франківську ОДА взяли штурмом

Івано-Франківську ОДА взяли штурмом У п’ятницю, 24 січня, активісти взяли штурмом будівлю Івано-Франківської облдержадміністрації. Голови ОДА Василя Чуднова у будинку не виявили. Після того, як люди прорвалися до будівлі Івано-Франківської адміністрації, правоохоронці застосували газові балончики. Не зважаючи на це, люди потрапити до кабінету голови ОДА. Його на робочому місці не виявилось. «На всіх поверхах формують комендатури і цілодобове чергування. Потрібно забарикадувати усіх входи в ОДА», - повідомив депутат облради Василь Попович. На разі під стінами ОДА перебуває до 10 тисяч протестувальників. Активісти планують створити тут Народну раду.

Також у Чернівцях люди штурмують будівлю облдержадміністрації. Міліція у відповідь розпилює сльозогінний газ.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Івано-Франківську ОДА взяли штурмом
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2015