Галичина.Інфо
В Івано-Франківську штурмують обласне СБУ і МВС
Кілька тисяч людей в Івано-Франківську зібралися під будівлями обласного управління СБУ та МВС. Протестувальники намагаються взяти будівлі штурмом, вибили скло у вхідних дверях і вікнах підвальних приміщень. Люди вимагають від правоохоронців перейти на бік народу, скласти зброю і покинути будівлю. З будівлі СБУ вийшла охорона в міліцейській формі, керівник обласної міліції Василь Фелик заявив, що не виконуватиме злочинних наказів. Охорона залишила будівлю СБУ і перейшла на сторону протестуючих.
Рекомендовано до перегляду:
Усі права застережено.
Передруки без зворотнього посилання заборонено.
galychyna.info © 2010-2015