Депутати Тернопільської обласної ради визнали роботу облдержадміністрації незадовільною та відкликали делеговані повноваження. Таке рішення прийняли сьогодні, 6 грудня, на сесії облради. У пленарному засіданні взяли участь 65 депутатів. Підтримати колег приїхав голова Івано-Франківської обласної ради Василь Скрипничук. До сесійної також запросили представників мітингуючої громади області.Першим, згідно порядку денного, депутати мали розглянути звіт голови Тернопільської ОДА Валентина Хоптяна щодо здійснення облдержадміністрацією делегованих обласною радою повноважень.
Оскільки В. Хоптян не прийшов на пленарне засідання, пояснення давав його заступник Василь Гецько. Зокрема, він повідомив, що звітувати за цим питанням ОДА планує в першому кварталі 2014 року.
Виступаючі депутати висловили своє обурення діями очільників облдержадміністрації. Сесія визнала роботу ОДА незадовільною та зупинила дію пункту 1 рішення облради від 8 вересня 2006 року № 39 «Про делегування Тернопільській облдержадміністрації окремих повноважень ТОР п’ятого скликання».
Підтримали це 62 депутати, сформувавши тим самим виконавчий комітет при виконавчому апараті Тернопільської обласної ради.