Галичина.Інфо

Франківська облрада вирішила ліквідувати ОДА

Франківська облрада вирішила ліквідувати ОДА 58 депутатів Івано-Франківської обласної ради у вівторок висловили недовіру обласній державній адміністрації та визнали "існування такої інституції недоцільним". Відповідне рішення було прийнято на позачерговій сесії під відкритим небом, біля адміністративного будинку.

Як сказав голова обласної ради Василь Скрипничук, "ні президент, ні уряд, ні парламент не хочуть дослухатися як до голосу народу, так і до голосу депутатів місцевих рад, вони ігнорують усі звернення", тому "час прохань, звернень і заяв минув". Тож місцеві депутати вирішили ліквідувати виконавчий орган центральної влади в області, "враховуючи політичну і соціально-економічну ситуацію в державі та області, зважаючи на вимоги багатотисячних протестних акцій в населених пунктах області".

Депутати вирішили відібрати в ОДА делеговані їй повноваження. Відповідно до рішення, з 1 січня 2014 року у складі виконавчого апарату обласної ради повинен бути створений виконавчий комітет. Районним радам області рекомендували ухвалити такі ж рішення.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Франківська облрада вирішила ліквідувати ОДА
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2015