Галичина.Інфо
Протистояння у Києві
В Києві на вулиці Грушевського біля стадіону «Динамо» відбувається протистояння протестувальників і міліції. Сутички розпочалися після того як мітингувальників не пропустили до Верховної Ради. Протестанти кидають «коктейлі Молотова» та каміння. В обидві сторони летять димові шашки. Спалено міліцейських автобуси. Міліція використовує водомети, попри заборону їх застосовувати при температурі нижче 0 градусів. Затримано кілька активістів. Серед постраждалих є й журналісти.
Рекомендовано до перегляду:
Усі права застережено.
Передруки без зворотнього посилання заборонено.
galychyna.info © 2010-2015