У зв’язку з загостренням сутичок у Києві Кабінет Міністрів прийняв рішення, у якому розширив кількість спецзасобів, дозволених для використання правоохоронцями. Зокрема, сьогодні уряд дозволив міліції використовувати проти людей водомети на морозі та застосовувати нові гранати. Згідно з прийнятим рішенням, тепер для "охорони громадського порядку" правоохоронцям можна використовувати також аерозольні гранати "Дрейф-2", світлозвукові "Полум'я-М", "Факел-С" та "Заря-2" а також ручні димові гранати "Сирень-3".
Також правоохоронці вивели на вулицю Грушевського у Києві бронетранспортер. Тим часом працівники державних установ та приватних закладів на Хрещатику отримали повідомлення про евакуацію до 16:00. Припускають, що після цього в центрі Києва можуть початися справжні бойові дії.
Міліція і далі кидає у мітингувальників і журналістів світлошумові гранати. Окрім цього, київські журналісти інформують, що правоохоронці обстрілюють мітингувальників.
На Європейській площі перебувають протестувальники, які палять шини та готуються до самооборони. Їх зібралося близько 5 тисяч. Мітингувальники скандують гасла «Вбивці!» та «Банду геть!».