На Майдані Незалежності у Києві силовики регулярно штурмують мітингувальників. В бік протестувальників летять світлошумові гранати. На Майдані лунають вибухи. "Беркут" з даху Будинку профспілок почав кидати гранати та стріляти із рушниць, зрештою було підпалено Будинок Профспілок. Протестувальники рятують людей, які заблоковані в палаючому будинку.
Також «Беркут» почав атакувати протестуючих з даху ТЦ «Глобус». Біля Стели Незалежності загорілося кілька наметів. Також горять намети з боку новорічної ялинки. Протестувальники підпалили шини і кидають у силовиків каміння і «коктейлі Молотова». Водомет намагався загасити палаючі шини. Бійцям «Беркуту» вдалося захопили частину Майдану у Києві. Зокрема, під контролем силовиків Стела Незалежності і майданчик біля Консерваторії.
Самооборона Майдану відгороджується стіною вогню, підкидаючи покришки та дрова. Зі сцени Майдану звучать заклики «Київ вставай!», «Україно, вставай!»
Також силовики відновили активні дії з боку вулиці Інститутської.
З Будинку профспілок пожежники врятували 30 людей, котрі знаходилися на 3-9 поверхах будівлі. Також станом на 06:00 рятувальники винесли на ношах 7 людей, а 4 були врятовані за допомогою підйомника.
Тим часом до Києва на Майдан приїздять перші автобуси з Галицьких областей. На підмогу київським протестувальникам на Майдані продовжують масово з'їжджатися також люди з інших регіонів України.