Галичина.Інфо
Силовики оточили Майдан у Києві
Силовики оточили барикади Майдану у Києві на вул.Інститутській біля верхнього виходу метро Хрещатик. Крім того, «Беркут» жене людей у бік майдану Незалежності, закидаючи їх камінням і «коктейлями Молотова». Люди при цьому падають, але «Беркут» продовжує бити їх кийками. Станом на 16:16 "Беркут" уже біля Жовтневого палацу. Також три водомети вирушили по Грушевського в бік Європейської площі. Силовики заблокували Жовтневий палац. Люди, що залишилися в ньому, забарикадувалися, міліція готує штурм. Станції метро в центрі закриті на вхід і вихід.
Рекомендовано до перегляду:
Усі права застережено.
Передруки без зворотнього посилання заборонено.
galychyna.info © 2010-2015