Галичина.Інфо

19-01-2014, 23:37

Протистояння у Києві

В Києві на вулиці Грушевського біля стадіону «Динамо» відбувається протистояння протестувальників і міліції. Сутички розпочалися після того як мітингувальників не пропустили до Верховної Ради. Протестанти кидають «коктейлі Молотова» та каміння. В обидві сторони летять димові шашки. Спалено міліцейських автобуси. Міліція використовує водомети, попри заборону їх застосовувати при температурі нижче 0 градусів. Затримано кілька активістів. Серед постраждалих є й журналісти.

19-01-2014, 15:53

Віче проти диктатури зібрало майже півмільйона людей

На віче у Києві, яке розпочалося о 12:00, уже прийшло близько півмільйона українців. Сьогоднішнє віче вже восьме, яке організовує опозиція. Віче ухвалило резолюцію щодо створення органів народовладдя в Україні. Текст резолюції зачитав зі сцени Майдану народний депутат Олександр Турчинов. Зокрема, як зазначив він, народ України не визнає закони, які були ухвалені 16 січня як юридично нікчемні та такі, що порушують Конституцію і права людей. Також розпочинається утворення Народної ради, до якої увійдуть
» Матеріали за 19.01.2014
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2015