9 вересня у Львівській області відкриють обеліск в пам'ять про солдатів австро-угорської армії, які загинули під час Першої світової війни. Відкриття обеліска, згідно з попередньою домовленістю з ініціатором встановлення цього пам’ятного знаку – австрійським Чорним Хрестом, відбудеться в с. Керниця Городоцького району.Цього ж дня біля села Керниці буде відкрито облагороджене військове меморіальне кладовище. Зараз триває організаційна підготовка до відкриття обеліска, зокрема облаштування благоустрою на території масового поховання.
Обеліск виготовлено австрійським Чорним Хрестом ще в 2009 році – в австрійській провінції Штирія, звідки походило багато вояків, які полягли в битві біля села Керниці. Цей пам’ятник є символічним подарунком австрійської батьківщини солдатам, які навіки залишилися в українській землі. Довший час австрійський Чорний Хрест не міг здійснити транспортування пам’ятника в Україну.