Сьогодні, 17 вересня, у Львові відбувається фінал Міжнародних змагань зі стрільби з лука «Золота Осінь - 2011» та нагородження учасників. Участь у дійстві взяв і міський голова Андрій Садовий. Свято розпочали з мелодії, яку виконали львівські сурмачі. Далі глядачам запрезентували дійство актори театру «Воскресіння».«Ми маємо сьогодні особливий день. Бо 80 років тому у Львові була заснована федерація стрільби з лука. В наступні роки ми будемо ці змагання обов’язково робити у центральній частині міста. І відкриття, і закриття, аби було більше гостей, щоб туристи могли спостерігати за дійством.», - зазначив мер Андрій Садовий. Також міський голова повідомив, що наступного року «Золота осінь» буде проводитись у новому форматі – з призовим фондом 100 тис. грн..
Нагадаємо, турнір присвячений 80-річчю від дня створення Всесвітньої федерації стрільби з лука, що була заснована 1931 року у Львові.
Цьогоріч у змаганнях беруть участь понад 230 лучників, які представляють збірні команди: Московії (Якутія), Білорусії, Польщі, Іспанії, Казахстану, США, та 12 областей України, Києва та АР Крим.
Цей турнір є основним рейтинговим змаганням лучного сезону України 2011 року. Важливою метою цих змагань є прагнення Львівщини, щодо включення Міжнародного турніру «Золота осінь» до світового рейтингу, що значно розширить географію учасників та підвищить статус змагань.
Нагадаємо, за підсумками етапів Кубка Європи 2011 року молодіжна збірна команда України стала кращою командою Європи, а кращим тренером Європи зі стрільби з лука став залужений тренер України, старший тренер Збірної України, головний суддя змагань Віктор Михайленко.