Галичина.Інфо

У Львові пройшов велопарад в сукнях

У Львові пройшов велопарад в сукнях 18 вересня у Львові пройшов велосипедний парад у сукнях. Близько 50 дівчат у сукнях на велосипедах проїхали центральними вулицями міста. Як розповіла організаторка велопараду у Львові Аліна Волошинець, учасниць параду збирали за допомогою соціальних мереж. Розпочався захід біля Львівського національного університету ім. Івана Франка. Далі учасники велопараду рухалися вулицями міста до Оперного театру.

«Мета велопараду дівчат - популяризація велосипеду, як зручного та мобільного засобу транспорту у місті, адже на велосипеді можна їхати навіть у повсякденному та святковому одязі. Он мер Лондона в костюмі на роботу щодня педалі крутить – і нічого, щасливий. Руйнуємо стереотипи, що їзда на велосипеді змушує носити спортивний, спеціалізований одяг. Як показує досвід Європи, їздити на велосипеді можна в будь-якому гардеробі - у сукні, костюмі та навіть на підборах», - запевняє Аліна Волошинець.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові пройшов велопарад в сукнях
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2015