18 вересня у Львові пройшов велосипедний парад у сукнях. Близько 50 дівчат у сукнях на велосипедах проїхали центральними вулицями міста. Як розповіла організаторка велопараду у Львові Аліна Волошинець, учасниць параду збирали за допомогою соціальних мереж. Розпочався захід біля Львівського національного університету ім. Івана Франка. Далі учасники велопараду рухалися вулицями міста до Оперного театру.«Мета велопараду дівчат - популяризація велосипеду, як зручного та мобільного засобу транспорту у місті, адже на велосипеді можна їхати навіть у повсякденному та святковому одязі. Он мер Лондона в костюмі на роботу щодня педалі крутить – і нічого, щасливий. Руйнуємо стереотипи, що їзда на велосипеді змушує носити спортивний, спеціалізований одяг. Як показує досвід Європи, їздити на велосипеді можна в будь-якому гардеробі - у сукні, костюмі та навіть на підборах», - запевняє Аліна Волошинець.