20 вересня на базі Дрогобицького професійного політехнічного ліцею відбувся фестиваль вареників. У фестивалі взяли участь представники семи навчальних закладів Львівщини та учні комплексу шкіл №2 та №3 міста Остшешіва (Республіка Польща), Садівнича школа м. Літомишль Чеської Республіки. У межах фестивалю учні навчальних закладів Львівщини, Республіки Польща та Чеської Республіки показали технологію приготування традиційних та фірмових вареників, відтворивши при цьому культурні цінності слов’янських народів та сучасні тенденції кулінарії. Мета фестивалю – поглиблення знань учнів про побут та традиції слов’янських народів, виховання високих почуттів патріотизму, формування позитивних загальнолюдських цінностей, творчих здібностей, зміцнення міжнародного співробітництва.