Галичина.Інфо

У Львові презентуватимуть польські міста і воєводства

У Львові презентуватимуть польські міста і воєводства 15-16 вересня у Львові відбудеться «Фестиваль польсько-українського партнерства». Про це повідомили у Генеральному консульстві Республіки Польща. Як повідомляють організатори, проект відбувається вперше. У рамках фестивалю презентуватимуть міста та воєводства Польщі.

На літній сцені на площі Ринок з 16.00 до 22.00 виступатимуть польські джазові колективи, фольк-гурти і танцювальні ансамблі. Також перед ратушею розмістять стенди, де всі охочі зможуть придбати сувеніри, взяти інформаційні буклети і скуштувати страви регіональних кухонь.

У Львові презентуватимуть польські міста Вроцлав, Жешув, Люблін, Перемишль, Ольштин, а також люблінське, сілезьке, вармінсько-мазурське та підкарпатське воєводства.

Гостем фестивалю стане український фольк-роковий гурт «Еней» з Ольштина. Також перед львівською публікою виступатиме рок-гурт «PIGS LIKE PIGEONS», які брали участь у «Фортмісії».

«Фестиваль партнерства» стане одним із заходів з відзначення 25-річчя польського консульського представництва у Львові.

Нагадаємо, у Львові в межах святкування 21-ї річниці незалежності України відбудеться Міжнародний британський фестиваль електронної музики «Годскітчен» (Godskitchen).

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові презентуватимуть польські міста і воєводства
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2015