Перший офіційний реліз та публічну презентацію свого нового проекту "Брюссель" Святослав Вакарчук та компанія провели у мережі Інтернет на власному каналі на сайті YouTube. Музиканти кажуть, що обрали Інтернет, аби новий матеріал могли оцінити якомога більше людей.
За словами музикантів, творча робота над самим "Брюсселем" йшла легко і невимушено, без жодних мук творчості. Кожен з учасників проекту робив улюблену роботу і мав місце для власної творчості. Зізнаються, навіть не мали багато спільних репетицій, а перед on-line концертом вперше зібралися разом з моменту запису на студії у столиці Бельгії.
Одразу після завершення концерту дебютний альбом колективу з’явився у вільному доступі для скачування. Гастрольний тур на підтримку платівки музиканти розпочнуть вже навесні 2012 року. Обіцяють не забувати і про вже випробувану практику он-лайн концертів.