Галичина.Інфо

До свого 20-річчя «Океан Ельзи» зібрав понад 40 тисяч шанувальників на «Арені Львів»

До свого 20-річчя «Океан Ельзи» зібрав понад 40 тисяч шанувальників на «Арені Львів» В останній день весни гурт «Океан Ельзи» відіграв 3-годинний концерт «20 років разом» на «Арені Львів». Крім Львова, ювілейний тур пройде ще в п’яти містах України: Києві, Одесі, Харкові, Дніпропетровську і Донецьку. Концерт розпочався о 21:30, а не о 20:00. Ще вдень Вакарчук пояснив, що гурт буде готовий вийти на сцену вчасно, проте вони почнуть виступ тоді, коли більшість глядачів зайде на стадіон.

Ювілейний концерт у Львові розпочали піснею «Вставай». «На лінію вогню» присвятили усім, хто віддав своє життя за Україну. Вакарчук зі сцени ще раз наголосив, що мета цього туру – об’єднувати.
Концерт тривав майже 3,5 години, однак, незважаючи на дощ, люди у фан-зонах не розходились, одягнувши дощовики, активно підспівували, танцювали. Як жартував під час прес-конференції Вакарчук: він настільки любить дощ, що завжди, коли гурт приїжджає до міста з концертами на відкритих майданчиках, падає дощ.
Пісню «Вище неба» Святослав Вакарчук співав тільки під супровід гітари. Багатотисячний стадіон одним голосом проспівав один із приспівів. Такий же добрий музичний слух і знання текстів глядачі продемонстрували за вечір ще не раз.
Дуетом з вокалістом гурту заспівали Христина Соловій, яка брала участь у «Голосі країни» та нігерієць Леонардо Ободоеке, який зараз навчається в Тернополі.
Перед виконанням пісні «Стіна» Вакарчук взяв у людей з першої фан-зони український прапор і накинув на плечі. Ще до того, як гурт вийшов на сцену, слова саме із цієї пісні були на екранах біля сцени – «Впала між нами стіна».

Рекомендовано до перегляду:

» » » До свого 20-річчя «Океан Ельзи» зібрав понад 40 тисяч шанувальників на «Арені Львів»
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2015