Галичина.Інфо
У США 1 цент продали за мільйон
У США мідна монета номіналом 1 цент, датована 1793 роком, продана на аукціоні в Орландо, штат Флорида, за 1 млн дол., передає Associated Press. Аукціон відбувся під час щорічного з'їзду товариства нумізматів Флориди. Висока вартість монети пояснюється не тільки її гарним станом, але також датою випуску - саме в 1793 році Сполучені Штати карбували свої перші монети. За два дні на з'їзді товариства нумізматів штату загалом укладають близько 600 угод з купівлі, продажу та обміну антикварних монет і банкнот.
Рекомендовано до перегляду:
Усі права застережено.
Передруки без зворотнього посилання заборонено.
galychyna.info © 2010-2015