Галичина.Інфо

12-02-2012, 16:31

У Тернополі розпочалося свято зими

У Тернополі розпочали святкувати свято зими. Під час святкування заплановано провести змагання із зимової риболовлі, змагання серед лижників, українські забави, показові виступи з біатлону. «Також бажаючих кататимуть на конях та двох повітряних кулях. Аби люди не замерзли, їх пригощатимуть гарячим чаєм та кашею з польової кухні», - зазначають у мерії. Окрім цього, на Тернопільському ставі, де відбуватиметься святкування, поставлено бочки, в яких палитимуть дрова і біля яких теж можна буде зігрітися. Ще

12-02-2012, 01:30

Мітинги проти антипіратських законів: близько 200 тисяч європейців вийшли на вулиці

Близько 200 тисяч людей у багатьох великих містах Європи 11 лютого взяли участь у мітингах і демонстраціях проти європейської угоди ACTA з боротьби з контрафактною продукцією. Про це повідомляє сайт німецького журналу Focus з посиланням на міжнародного координатора акцій протестів проти АСТА Себастіана Радтке...
» Матеріали за 12.02.2012
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2015