Галичина.Інфо

Облрада залишила Львівську ОДА без приміщень

Облрада залишила Львівську ОДА без приміщень 3 липня на позачерговій сесії Львівської обласної ради депутати вирішили не надавати Львівській ОДА приміщення в пільгову оренду за символічну плату в розмірі 1 грн на рік. 4 липня депутати достроково розірвали угоду про надання Львівській ОДА в оренду нерухомого майна. За дане рішення проголосувало 67 із 68 депутатів.

Зокрема, у рішенні йдеться: «Львівська обласна рада вирішила доручити управлінню майном спільної власності облради вжити вичерпні заходи щодо дострокового розірвання угоди про оренду нерухомого майна Львівської ОДА, стягнути заборгованість з ОДА за оренду плату і звільнити займані приміщення».

Рекомендовано до перегляду:

» » » Облрада залишила Львівську ОДА без приміщень
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2015