3 липня на позачерговій сесії Львівської обласної ради депутати вирішили не надавати Львівській ОДА приміщення в пільгову оренду за символічну плату в розмірі 1 грн на рік. 4 липня депутати достроково розірвали угоду про надання Львівській ОДА в оренду нерухомого майна. За дане рішення проголосувало 67 із 68 депутатів.Зокрема, у рішенні йдеться: «Львівська обласна рада вирішила доручити управлінню майном спільної власності облради вжити вичерпні заходи щодо дострокового розірвання угоди про оренду нерухомого майна Львівської ОДА, стягнути заборгованість з ОДА за оренду плату і звільнити займані приміщення».