Олімпійський вогонь прибув до Лондона, за тиждень до церемонії відкриття Олімпійських Ігор. Військовослужбовець Королівської морської піхоти спустився з факелом по мотузяній драбині з вертольота, що завис над лондонським Тауером – звідси вогонь вирушить на Вімблдон.