Галичина.Інфо

У Польщі вже восени США розмістять свої війська

У Польщі вже восени США розмістять свої війська Восени США почнуть розміщувати свої війська ВПС у Польщі. Про це повідомив міністр оборони США Леон Панетта після зустрічі з його польським колегою Томашом Сємоняком. Війська обслуговуватимуть американські винищувачі F-16 та транспортні літаки Hercules, які доставлять в країну в 2013 році на ротаційній основі.

Як зазначив речник Пентагону, під час переговорів між двома міністрами йшлося про участь польських військових у міжнародному контингенті в Афганістані та участь в «протиракетній парасольці» НАТО в Європі.

Нагадаємо, відповідно до планів НАТО з 2018 року в Польщі та Румунії розмістять американські ракети-перехоплювачі, а в Туреччині – радіолокаційну станцію.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Польщі вже восени США розмістять свої війська
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2015