З 2 до 4 серпня на Львівщині відбудеться відкритий чемпіонат області з велосипедного спорту на шосе. На ці змагання прибуде уславлений український велогонщик Ярослав Попович. Чемпіонат присвячений пам’яті Заслуженого тренера України з велосипедного спорту Ігоря Романишина. До участі у змаганнях, які відбудуться у Львові та Дрогобичі, готуються понад 100 велосипедистів.На чемпіонат приїде уславлений велогонщик Ярослав Попович, вихованець дрогобицької школи велоспорту, який нещодавно став переможцем у загальнокомандному заліку найпрестижнішої велогонки у професійному велоспорті «Тур де Франс» у складі «велостайні» RadioShack-Nissan. Саме дрогобицький тренер Ігор Романишин дав Ярославу Поповичу путівку у великий спорт. На цих змаганнях Ярослав Попович встановив для усіх переможців призи та подарунки – спеціальну велоформу.
Змагання проводитимуть 2-4 серпня - у Львові та Дрогобичі:
2 серпня - день приїзду, індивідуальна гонка 15 км - м. Львів.
3 серпня – групова гонка 80 км - м. Дрогобич.
4 серпня – гонка-критеріум-40 км, 20 км - м. Дрогобич.
Головний суддя змагань - суддя національної категорії Володимир Набойщіков (м. Львів).