Галичина.Інфо

В Дрогобичі завершився чемпіонат з велоспорту серед юніорів

В Дрогобичі завершився чемпіонат з велоспорту серед юніорів 18 серпня в Дрогобичі завершилася багатоденна шосейна велогонка за програмою чемпіонату України з велосипедного спорту серед юніорів. Змагання проводилися на шосейних дорогах довкола Дрогобича та в самому місті.

У межах чемпіонату відбулися гонка пролог на 2 км; групова гонка 112 км; гонка на час 25 км; групова гонка 103 км; групова гонка 90 км. Серед найкращих спортсменів виявилися: Назар Лагодич, Віталій Захарін (Київська область); Юрій Поляков, Гладиш Роман (Львівська область); Микита Зубенко, Анатолій Будяк (Донецька область).

Тут же відбувся також відкритий чемпіонат СДЮШОР з велоспорту “Медик” (Дрогобич) на призи ЗМСУ Ярослава Поповича. В індивідуальній гонці на час 12,5 км (юнаки, молодші юнаки, юніорки, молодші дівчата) та індивідуальна гонка на час 25 км (жінки), відзначилися Маркіян Параняк, Василь Лешкович, Юлія Скрипкіна, Марія Ямельницька (Львівська область); Вадим Панасюк (Рівненська область); Ганна Соловей (Луганська область).

Рекомендовано до перегляду:

» » » В Дрогобичі завершився чемпіонат з велоспорту серед юніорів
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2015