Галичина.Інфо
У Сколе завершився чемпіонат України з гірського бігу
У місті Сколе на території Національного природного парку «Сколівські бескиди» завершився особисто-командний чемпіонат України з гірського бігу. У змаганнях взяло участь 100 атлетів із 10 областей України. У командному заліку перемогу святкували атлети з Харківської області, другими були бігуни з Києва, третю сходинку посіла збірна Рівненської області. Легкоатлети з Львівщини посіли четверте місце. Серед юніорів перемогли Новіков Павло (Рівненська область) та Нагорна Яна (Сумська область), серед молоді – Олексій Погорілий та Любов Сич (обоє із Харківської області), а чемпіонами України з гірського бігу стали Катерина Кармаренко та Петро Михальчук (обоє із Рівненщини). Додамо, що змагання мали відбутися у Криму, але через окупацію російськими військами кримського півострову, виконком Федерації легкої атлетики України прийняв рішення провести змагання на Львівщині.
Рекомендовано до перегляду:
Усі права застережено.
Передруки без зворотнього посилання заборонено.
galychyna.info © 2010-2015