Галичина.Інфо

Муніципалітет Каталонії відокремлюється від Іспанії через мову

Муніципалітет Каталонії відокремлюється від Іспанії через мову Маленький іспанський муніципалітет оголосив про створення «вільної каталонської території» і запросив підтримати свою ідею всю автономію Каталонія. Каменем спотикання стала каталонська мова, заборонена до використання у суспільному та науковому житті в автономії.

Оголосивши про відокремлення, муніципалітет Сан-Педро-де-Торельо відразу звернувся до парламенту Каталонії з вимогою скасувати обмеження на використання національної мови. До каталонського парламенту муніципалітет звернувся з цілим рядом пропозицій. Наприклад, створити власний національний банк, податкове управління, міністерство юстиції та міністерство фінансів.

З питання суверенітету Сан-Педро-де-Торельо пропонує провести референдум, а заявити владі Іспанії про повне відокремлення пропонують протягом найближчих двох місяців. Каталонський муніципалітет також планує заручитися підтримкою міжнародних організацій — щоправда, не сказано, яких саме.

Як відомо, на території Каталонії як експеримент введено в обіг власну валюту — eco. Зроблено це через економічні проблеми, з якими Іспанія не може впоратися з 2008 року. Рівень безробіття досяг рекордних 25% у другому кварталі 2012 року, і уряд очікує продовження економічного спаду в наступному році. У липні кабінет міністрів оголосив про найтяжчий план бюджетної економії за всю історію країни.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Муніципалітет Каталонії відокремлюється від Іспанії через мову
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2015