У Канаді розпочинає роботу Синод єпископів УГКЦ
9-15 вересня у Вінніпезі (Канада) розпочинає роботу Синод єпископів УГКЦ. У ньому візьмуть участь владики з Канади, України, Західної Європи, Латинської Америки, Сполучених Штатів Америки та Австралії. Зібрання владик приурочене до сотої річниці прибуття до Канади першого греко-католицького єпископа – блаженного священномученика Микити (Будки)...