Галичина.Інфо

У Львові трамвай «Електрону» тестуватимуть у грудні

У Львові трамвай «Електрону» тестуватимуть у грудні Низькопідлоговий трамвай, який виготовляє у Львові концерн «Електрон», на грудень має бути повністю готовий – і хочемо почати випробування на вулицях міста, – повідомив 5 жовтня міський голова Львова Андрій Садовий. «Для цього буде підходити маршрут №2. Там відремонтована колія і для низькопідлогового трамваю це підходить. Потім пройде сертифікація. Оскільки «Електрон» виграв тендер у міста – трамвай ми купимо. Але треба повернути традицію співфінансування урядом 50% закупівлі комунального транспорту», – сказав міський голова. Львівський трамвай, сказав мер, буде коштувати чи не вдвічі дешевше (майже 12 млн грн), ніж купувати новий трамвай за кордоном.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові трамвай «Електрону» тестуватимуть у грудні
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2015