Галичина.Інфо

Низькопідлоговий трамвай у Львові виїде на маршрут з понеділка

Низькопідлоговий трамвай у Львові виїде на маршрут з понеділка Новий низькопідлоговий трамвай почне працювати (у тестовому режимі) у Львові за маршрутом №2 з 1-го липня. Про це під час брифінгу на території заводу «Електронтранс» повідомив директор ЛКП «Львівелектротранс» Орест Козак. Новий трамвай матиме здатність пробігу у 3 млн кілометрів (для порівняння: середньомісячний пробіг трамвая у Львові становить 3 тисячі кілометрів). Технічна експлуатація від виробника надаватиметься впродовж трьох років. Вартість одного трамвая - 12 млн грн.

Низькопідлоговий трамвай «Електронтранс» – це п’ятисекційний однопросторовий комфортний вагон із системою кондиціонування салону і кабіни водія, з пониженим рівнем вібрації та шуму. Широкі двері і низький рівень підлоги вагону дозволяють прискорити швидкість посадки-висадки пасажирів, особливо пасажирів з дітьми та людям з обмеженими можливостями. Кількість місць для сидіння - 58 осіб, максимальна пасажиромісткість - 250 осіб.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Низькопідлоговий трамвай у Львові виїде на маршрут з понеділка
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2015